aboutus

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: SUNTOR
No. Çalışanları: 500~1000
Yıllık satış: 100,000,000-400,000,000
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Biz Kimiz:

2006 yılında kurulan SUNTOR, profesyonel UAV radyo bağlantısı ve Kablosuz CCTV İletim Cihazı geliştirme ve üretiminde lider bir yüksek teknoloji ürünü küresel bir kuruluştur. SUAS (Küçük İnsansız Uçak Sistemi), COFDM Mikrodalga mobil video iletim sistemi ve CCTV uzun menzilli Kablosuz Köprü ve orman yangını koruma sistemi, petrol sahası kablosuz izleme çözümü gibi farklı alanlar için proje çözümü için Video ve veri bağlantısı konusunda uzmanlaştık .

Shenzhen Çin merkezli SUNTOR, yenilikçi teknolojilerle çalışan ve RF kablosuz iletişim teknolojisine tutkuyla çalışan 200'den fazla çalışanı ile Çin'in her tarafında 6'dan fazla şubeye sahiptir.

Biz neyiz:

SUNTOR, hükümet, kolluk kuvvetleri ve askeriye, çiftlik endüstrisi veya fotoğrafçılık ve video grafik ve çevre izleme ve 11 yıl boyunca süren Sınır Denetimi gibi ticari uygulamalar için üst düzey kablosuz mobil video gözetim sistemi geliştirmeye kendini adamıştır. Kablosuz iletişim alanında özel bilgi, beceri ve deneyim birikimi dayanarak. SUNTOR'un kendi Ar-Ge ekibimiz var. SO SUNTOR her üç ayda bir yeni bir ürün ortaya koyuyor ve tüm SUNTOR ürünleri, yeni teknoloji ve müşteri geri bildirimlerine dayanarak daha iyi performans ve kalite için zamanında güncelleniyor.

Mian ürünlerimiz:

Çok rotorlu ve sabit kanatlı İHA için video ve çift yönlü veri bağlantısı.

Mobil video izleme için COFDM cihazı

CCTV Uzun ve kısa mesafeli köprü

-02-
Geçmiş

Suntor Company, 2006 yılında kurulmuş ve Shenzhen Çin’de bulunmaktadır. Şu anda, mayın, ordu, kamu güvenliği, fabrika, şantiye, orman bölgesi, liman terminali ve benzerlerini içeren başarılı bir şekilde 992 vaka tasarlandı ve yapıldı.

-03-
Hizmet

Ana Ürünler:

Göndermeden önce, her modelin saha testini deneyimlemesi gerekir.

-04-
Ekibimiz

Ar-Ge ve teknik ekip, SUNTOR geliştirmenin iki omurgasını oluşturuyor. Müşterilerimizi sürekli inovasyonla başarılı kılıyoruz. Şirketimizin, RF ve elektronik geliştirme konusunda uzmanlaşmış profesörler ve doktorlar dahil olmak üzere 50'den fazla mühendisinden oluşan bir ekibi vardır. Şirket içi AR-GE ekibimiz Çin'deki en iyi üniversiteler ve kurumlarla işbirliği yapıyor.

İletişim bilgileri