aboutus
Üretim hattı

AR-GE EKİBİ

20'den fazla Ar-Ge ve teknisyen var. Tüm ekipman, ekipmanın sabit kalmasını sağlamak için teknisyenler tarafından bir dizi dış mekan testine tabi tutuldu.

ZENGİN DENEYİM

Şu anda tasarladığımız ve yaptığımız 1000'den fazla başarılı vaka var. Egzersiz Tatbikatı; Yangınla Mücadele, Kamu Güvenliği Acil Durum Sistemi.

İYİ HİZMET

Sağladığımız şey sadece cihazlar değil aynı zamanda çözüm ve kurulum talimatıdır. Profesyonel know-how eğitimi, 8 saat içinde yanıt veren, OEM, ODM kabul edilebilir.


KALİTE GÜVENCESİ

1-2 yıl garanti, hatalı ürün oranı% 2'dir.


SERGİSİ

Her yıl güvenlik sektörü sergimiz var, gelişinizi dört gözle bekliyoruz, sonra size sitede ürünleri gösterip, size benzersiz çözümler üretiyoruz.

Suntor Son sergi bilgileri

16. Çin Halk Güvenliği Fuarı (CPSE 2017)
Süre: 29 Eki - 1 Kas 2017 (Her Odd Yılda)
Yer: Shenzhen Kongre ve Sergi Sarayı, Çin

Stand No: 9C11

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
Üretim hattı SEVK İRSALİYESİ
OEM / ODM

Suntor, COFDM Verici, COFDM alıcısı, kablosuz video iletim sistemleri için OEM / ODM hizmetleri sunmaktadır. Nitelikli COFDM teknolojimiz ve zengin tecrübemiz sayesinde, ürününüzü diğerlerinden farklı kılacak benzersiz özelleştirmeler sağlayabiliriz. Suntor'un OEM / ODM Çözümleri ile benzersiz bir işiniz için benzersiz ürünler elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
OEM/ODM
Ar-Ge

AR-GE EKİBİ

Araştırma ve geliştirme departmanında, 5'i Kıdemli Mühendis olmak üzere yazılım ve donanım mühendisleri dahil olmak üzere 20 üye bulunmaktadır.

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
R&D Mühendis Takımı
İletişim bilgileri